Czy seks telefon to wciąż dobra forma biznesu?

Niejeden dorosły człowiek wie, że żyjemy w czasach kiedy ludzie nie boją się rozmawiać o seksie. Przestał on być tematem tabu. Ludzie rozmawiają między sobą o swoich preferencjach i śmiało wygłaszają opinie na temat tematu jakim jest erotyka. Coraz rzadziej możemy spotkać wpisy na forach internetowych dotyczące pewnej blokady w mówieniu o swoich potrzebach, co oznacza, że ludzie stali się bardziej otwarci, niż miało to miejsce do tej pory. Skoro seks już ad dawna nie jest tematem tabu, to czy warto zainwestować w interes jakim jest seks telefon?

Trzeba na to spojrzeć z różnych perspektyw. Intymne doznanie przez telefon może być dla niejednego ciekawym przeżyciem i z pewnością niejedna osoba zdecyduje się na taką formę rozładowania swojego napięcia seksualnego. Rozmowa pozwoli pobudzić wyobraźnię znacznie lepiej niż byłoby to w przypadku czytania opowiadań bądź książek o tematyce erotycznej. Poczucie, że mówi do nas druga osoba, jej ton głosu i sposób mówienia może spowodować, że wiele osób przestanie odczuwać samotność i będzie częściej wykonywał tego typu telefony. Ponadto, seks rozmowa telefoniczna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które są władcze, ponieważ to tylko i wyłącznie od nich zależy jak będzie wyglądała rozmowa. To one ustalają w jakich ,,klimatach” będzie utrzymywana rozmowa oraz jakich tematów należy definitywnie nie poruszać. Jak widać sex telefon bije na głowę inne formy zaspokojenia swoich żądzy. Prawda jest taka, że filmy pornograficzne nie dadzą nam takiej przyjemności co kilkunastominutowa rozmowa.

Wiemy, już, że seks telefon nadal jest czymś z czego skorzysta szeroka grupa osób. Pozostaje jedynie jedno, najważniejsze pytanie: czy taki interes nam się opłaci? Jak najbardziej tak! Nie musimy tutaj wynajmować żadnej powierzchni przeznaczonej na stanowiska pracy jak to bywa w przypadku call center, ponieważ możemy zlecić naszym pracownikom dyżur w domu, co dodatkowo będzie odpowiadać naszym pracownikom. Oczywiście, jeżeli będzie taka potrzeba, możemy wynająć jakiś mały lokal, aby móc mieć swoich podwładnych stale pod ręką. Przy kilku pracownicach nasze zarobki spokojnie osiągną nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Oczywisty jest fakt, że nie od razu przychody będą tak duże. Wiele zależy od tego jak zareklamujemy nasz biznes oraz od tego jak dobrze będą pracowały nasze telefoniczne operatorki. Jeżeli o tym mowa: za reklamę możemy zabrać się niemalże wszędzie. Niestety, telewizja i radio odpada, ponieważ nie emituje się tam tego typu reklam, ale spokojnie możemy umieścić ogłoszenie w gazecie lub tradycyjnie na jakiejś stronie Internetowej. Kolejną bardzo istotną rzeczą są kobiety, które będą rozmawiać z naszymi klientami. Muszą mieć one spokojny i przyjemny głos, ale przede wszystkim powinny one być otwarte i bardzo kontaktowe, nie wspominając już o pełnej otwartości i nieskrępowaniu podczas erotycznej rozmowy.

Jak widzimy, seks telefon jest dobrym pomysłem na biznes. Wystarczy jedynie odpowiednio się do tego przygotować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *