Modne meble do nowoczesnej kuchni

Określenie „modne” we współczesnym znaczeniu nie oznacza już tyle co estetyczne, czy przyciągające wzrok, lecz tyle, co zapewnienie przestrzeni wolnej od zbędnych dodatków i sprzętów domowego użytku. Sama koncepcja pozwala wprowadzić swego rodzaju ład i porządek, a także zapewnia komfort, miły klimat i szczególną atmosferę. Wiedz, że nowoczesne wnętrza kreowane są z myślą o życiu towarzyskim i wolności od kuchennych garów i ścierek. Przeczytaj, a dowiesz się, jakie meble nadadzą Twojej kuchni i salonowi nietuzinkowego charakteru… 

  • Polecamy zdecydować się na rozwiązanie z utworzeniem tzw. „centralnej wyspy”. W praktyce jest to zbiór szafek i szufladek, na których, górnych częściach znajduje się olbrzymi blat kuchenny z wbudowanym zlewem, płytą indukcyjną, grzejną czy grillową, a także z okapem. Całość oczywiście, stanowi serce kuchennego wnętrza, dlatego też, wyspa powinna być ulokowana na środku. Dzięki takiemu rozwiązaniu przygotowywanie potraw, gotowanie i ogólne gospodarzenie, stanowi przyjemność, a nie konieczność! Z dziecinną prostotą dotrzesz do wszystkich potrzebnych sprzętów. Z łatwością rozłożysz stolnicę, mikser, blender, ustawisz na płycie garnki, a wszystko masz pod kontrolą, na wyciągnięcie ręki! Poza tym, nawet sprzątanie staje się proste! Nie musisz już ścierać rozstawionych wszędzie blatów! Teraz masz już tylko jeden ogromny blat, i w dodatku taki, który z żadnej strony nie jest niczym ograniczony, a więc, unikasz sytuacji gromadzenia się odpadków między szafką, a ścianą, z czym jeszcze do niedawna borykały się domowe gospodynie!
  • Z oczywistych względów, zamiast inwestować w szafki z blatami oraz w wiszące półki, postaw na meble do zabudowy! Rewelacyjnie sprawdzają się w kuchennych pomieszczeniach. Nie dość, że są funkcjonalne, bo zmieści się w nich dosłownie wszystko, wraz ze sprzętem AGD, to jeszcze wyglądają bardzo elegancko. Jeśli natomiast, jesteś mamą, wiedz, że takie umeblowanie jest jak najbardziej przyjazne dzieciom. Wbudowane piekarniki na stosownej wysokości to bardzo duży plus. Poza tym, dość wysoko umieszczone uchwyty, nie stanowią już punktu zainteresowania najmłodszych do podjęcia meblowej wspinaczki. Wewnątrz mebli ukryjesz wszystko i niczego nie musisz upychać na siłę! Poza tym, znaczna część przestrzeni jest przeznaczona już tylko dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych i dzieci. W tak urządzonym wnętrzu, połączonym z modnym salonem, śmiało urządzić imprezę czy rodzinny obiad.
  • Na rynku dostępnych jest cała masa różnorodnych modeli! Egocentrykom i osobom energicznym polecamy połączenia bieli z ognistą czerwienią, która wprowadzi istną nonszalancję do nowoczesnego wnętrza, romantycznym kokietkom radzimy barwy pastelowe i ciepłe, a damom z wyższych sfer radzimy ciemne, drewniane meble z wyraźnym usłojeniem z grafitowymi bądź szmaragdowymi ścianami. Kiedy całość oświetlimy sztucznym światłem, np. tym, z halogenów, nowoczesne przestrzenie zmienią się w istne pałace!

Wiedz, że nowoczesna kuchnia, łączona z salonem, to swego rodzaju całość, która rewelacyjnie funkcjonuje na wszelakich domówkach i towarzyskich spotkaniach. Tylko wyobraź sobie siebie i przyjaciół, zabawiających się przy ulubionej muzyce, wywijających w salonie i siebie przewijającą się od czasu do czasu po eleganckiej, wielkiej kuchni, pozbawionej niepotrzebnych elementów… Brzmi bajecznie, czyż nie?

2 thoughts on “Modne meble do nowoczesnej kuchni”

  1. Nowoczesna kuchnia była dla mnie podstawą podczas wyprowadzki, bo tam tak naprawdę spędzam więcej czasu wolnego 😛 Ale akurat lubię gotować

  2. W kuchni dużą rolę gra światło, podobnie zresztą jak w innych pomieszczeniach. U siebie dopierałem lampy ze strony https://www.e-klosz.pl/ i muszę przyznać, że świetnie się sprawdzają 🙂 Też spędzam sporo czasu wolnego w kuchni 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *